top of page

Martin Štěpánek

 

Zpěvák, klavírista, kytarista, skladatel a textař. Se svojí doprovodnou kapelou aktivně vystupuje na nejrůznějších festivalech a koncertech, kde představuje vlastní skladby. Jeho neotřelý hudební styl se nejvíce blíží pop-rockové kategorii.

 

- Od pěti let hraje na klavír. Absolvoval základní uměleckou školu, vystudoval střední pedagogickou školu a poté úspěšně složil přijímací zkoušky na brněnskou konzervatoř, kterou dosud navštěvuje.

 

- V devíti letech se stal lídrem dětské skupiny Kaštánci, která si získala příznivce z řad malých i dospělých posluchačů a bavila publikum doma v Blansku i daleko za hranicemi města.

 

- V jedenácti letech nastoupil do hardrockové formace MOTOband. Tu tvořili profesionální, více než o generaci starší muzikanti, mezi které svým hráčským uměním dokázal i přes útlý věk skvěle zapadnout.

 

- Zúčastnil se několika pěveckých a instrumentálních soutěží. V roce 2012 zvedl ze židlí diváky i porotu v soutěži Česko Slovensko má talent. Svoji první i druhou kytaru vyhrál na celostátní soutěži Zlatá struna.

 

- V roce 2015 nastoupil jako hráč na klávesy do rockové skupiny Akcent, která momentálně patří mezi nejoblíbenější cover skupiny na jižní Moravě. Mimo to vystupuje s několika dalšími rockovými kapelami, se symfonickým orchestrem, skupinou The People a mnoha dalšími soubory.

 

- V roce 2019 složil svoji první skladbu Proč mi tak nevěříš. Od té doby se začíná naplno věnovat autorským písním.

 

- V roce 2020 vydal debutové EP s názvem Rub i Líc, které vyšlo na Spotify, Apple music a dalších hudebních platformách.

bottom of page